Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
"Tychy Osiedle ""K"""TychyTychy, gm. M. Tychy, pow. m. Tychy31Bieruń Plac Autobusowy
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
4
502 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
600 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla59
745
845
953 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
1052
1145
1258 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
13
1434
1530
1625
17
1806
1942
20
2102 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
2232 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
23
0
1
2
3
soboty
4
500 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
649
7
827
9
1018
11
12
1303 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
1438
15
1605
17
1806
19
20
21 07 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3
niedziele, święta
4
500 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
6
748
8
9
1054
11
12
1303 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
14
15
1605
17
1828
19
20
2107 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3